Gotowi na wielką edukacyjną przygodę? Ruszyła rekrutacja do udziału w projekcie ,,Szkoła z oknem na świat (…) Zagraniczna mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej

W Regulaminie Rekrutacji zamieszczamy najważniejsze informacje o zasadach i przebiegu rekrutacji.

Regulamin Rekrutacji

Rekrutacja potrwa do 17 listopada 2023. Pierwsze posiedzenie Komisji rekrutacyjnej odbędzie się 23 listopada 2023. Następnie – w ciągu trzech dni ukażą się listy rankingowe – lista główna i rezerwowa.

Przypominamy, że uczestnikami projektu mogą być osoby o tzw. nierównych szansach.

Prosimy zapoznać się z klauzulą informacyjną, opracowaną na potrzeby rekrutacji.

W Regulaminie znajduje się ponadto informacja o obowiązkach uczestnika projektu, prosimy o zapoznanie się z ich opisem.

Formularze zgłoszeniowe oraz klauzulę informacyjną opracowaną na potrzeby rekrutacji  można pobrać ze strony projektu, tutaj > Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej lub bezpośrednio u koordynatorek projektu Marzeny Janusz i Doroty Zagulskiej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Powodzenia w rekrutacji. Do zobaczenia w grupie projektowej.

Marzena Janusz, Dorota Zagulska – koordynatorki projektu