Uroczystość wręczenia Krajowych Certyfikatów Przedszkole Promujące Zdrowie i Szkoła Promująca Zdrowie

15 grudnia 2023r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia Krajowych Certyfikatów Przedszkole Promujące Zdrowie i Szkoła Promująca Zdrowie. Publiczna Szkoła nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli znalazła się w zaszczytnym gronie 20 szkół z terenu całej Polski, którym wręczono Krajowy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie. Certyfikat został wręczony na ręce Pani Dyrektor Małgorzaty Kalinki oraz Pań Elżbiety Sarzyńskiej i Anety Tietze, szkolnych koordynatorek zespołu Szkoła Promująca Zdrowie.

Uroczystość uświetniła swoją obecnością Pani profesor Barbara Woynarowska – Przewodnicząca Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu „Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie”, Pani Katarzyna Lubnauer – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji oraz pani dr Barbara Wolny Wojewódzka Koordynator Sieci Szkół „Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie” w województwie podkarpackim.

Otrzymany certyfikat jest zwieńczeniem wieloletnich działań całej społeczności szkolnej.

E. Sarzyńska, A. Tietze