Co z tego wyrośnie?

7 października 2021 roku na pewno na długo zapadnie w pamięć naszym Przedszkolakom. Dzisiaj każdy z nich posadził drzewo, a raczej kasztana, z którego mamy nadzieję wyrośnie kiedyś piękne drzewo.  Każdy Przedszkolak otrzymał swoją doniczkę, wsypał do niej ziemię i starannie umieścił  w nim błyszczącego kasztana.

W wydarzeniu towarzyszyli nam specjalni  goście.  Pani Elżbieta Matysiak z grupy Przyroda Stalowa Wola oraz pan Łukasz Banasik ze Stowarzyszenia “Nasze Miasto”.  Były rozmowy o drzewach,  ich znaczeniu dla człowieka i o tym jak wiele czasu potrzeba by z małego nasiona wyrosło silne, duże drzewo. Nie zabrakło tematycznej gazetki oraz pamiątkowych zdjęć:)

To była bardzo ciekawa i cenna lekcja. Dziękujemy naszym gościom i trzymamy kciuki za wszystkie kasztanowce !