Sebastian Finalistą Wojewódzkim!

W dniu 27 września na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli oficjalnie zainaugurowano sportowy rok szkolny 2023/2024. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce uroczyście otworzyli: Ewa Draus – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty, a zarazem Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie, Janusz Zarzeczny – Starosta Stalowowolski, Dariusz Abramuk – Sekretarz Generalny Szkolnego Związku Sportowego, Magdalena Wrońska-Bulec – Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia UM Stalowa Wola, Grzegorz Domański – dyrektor MOSiR Stalowa Wola, Stanisław Anioł – honorowy prezes KKL “Stal” Stalowa Wola. Nasz reprezentant Sebastian Szumski, w swojej konkurencji – rzut piłeczką palantową,  pokonał ok czterdziestu rywali i znalazł się w ścisłym ośmioosobowym finale! Po zaciętej walce uzyskał siódmy wynik w województwie! Serdecznie gratulujemy!