Nagrodzeni pedagodzy i uczniowie

14 października – Dzień Edukacji Narodowej czyli święto Wszystkich pracowników Oświaty, pedagogów i nauczycieli. To szczególny czas, kiedy uczniowie i rodzice mogą docenić nauczycieli i podziękować za ich pracę. Wybrani pedagodzy oraz pracownicy naszej szkoły otrzymali Nagrodę Dyrektora Szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej, odbyła się uroczystość podczas której uhonorowano nauczycieli za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Z dumą informujemy iż Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała nasza pani dyrektor – Małgorzata Kalinka oraz nasz nauczyciel geografii i przyrody – pani Elżbieta Sarzyńska. Pięknie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, spełnienia planów osobistych, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Najzdolniejsi uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 otrzymali stypendia edukacyjne  od Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia i sukcesy w nauce w poprzednim roku szkolnym.

Konrad Zagulski, klasa VIII b

Laureat Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki w województwie podkarpackim

Nauczyciel przygotowujący: mgr Agnieszka Smagała

Laureat Konkursu Kuratoryjnego z Geografii w województwie podkarpackim

Nauczyciel przygotowujący: mgr Elżbieta Sarzyńska

Victor Czuliński, klasa VII c

Laureat Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki w województwie podkarpackim

Nauczyciel przygotowujący: mgr Zofia Zasońska – Warchoł

Anna Kudelska, klasa VIII b

Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z Biologii w województwie podkarpackim

Nauczyciel przygotowujący: mgr Aneta Tietze

Magdalena Stawowy, klasa VIII b

Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z Biologii w województwie podkarpackim

Nauczyciel przygotowujący: mgr Aneta Tietze

Wiktor Studnicki, klasa VIII b

Finalista Konkursu Kuratoryjnego z Geografii w województwie podkarpackim

Nauczyciel przygotowujący: mgr Elżbieta Sarzyńska

Serdecznie gratulujemy Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom, wierzymy ze osiągnięte sukcesy będą dodatkową motywacją do dalszej pracy, a wsparcie nauczycieli będzie dodawać sił w zdobywaniu kolejnych szczytów naukowych.