List do Mikołaja

Uczniowie naszej szkoły  z sukcesem wzięli udział w kolejnej edycji Miejskiego Konkursu ,,Co miasto Stalowa Wola  mogłoby otrzymać w prezencie od Świętego Mikołaja ‘’ :)

Najbardziej Świętemu Mikołajowi spodobał się list i marzenie Matildy Czulińskiej z klasy 4a.

Wśród Laureatów konkursu znalazły się : Milena Piech (4a) , Izabela Trzpis (4a) , Amelia Sycz (4a), Małgorzata Guściora (6c) oraz Julia Trzpis (7b)

Zobacz artykuł na stronie Urzędu Miasta Stalowa Wola.

Odbywający się co roku w naszym mieście konkurs stwarza wspaniałą okazję do wyrażenia potrzeb najmłodszych mieszkańców miasta. Pozwala wyzyskać umiejętność pisania listu, aby podziękować za wszystkie dary dla dzieci naszego miasta: lodowisko, Park linowy, huśtawkę dla dzieci niepełnosprawnych, skatepark, czy piękne Nadsańskie Błonia…

W tym szczególnym roku wiele dzieci poprosiło Świętego Mikołaja o lekarstwo na wirusa, który ogranicza lub tez uniemożliwia korzystanie z już istniejących atrakcji w naszym mieście.

Wielu marzy o powrocie do szkoły, spotkaniach z kolegami koleżankami.

Inni napisali o  Miasteczku Ruchu Drogowego. Naszym uczniom marzą się także: duża altana przy naszej szkole, gdzie można byłoby się uczyć w upalne dni; strefy relaksu na korytarzu szkolnym (…); ogródek przy szkole; kolorowy dziedziniec przy szkole z miejscami do zabawy i odpoczynku.

Święty Mikołaj dotychczas spełniał marzenia dzieci ze Stalowej Woli. Na pewno i teraz uczyni wszystko ,co w jego mocy, by  ich życzenia się spełniły.

Wszystkim Nagrodzonym i Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Opiekunami projektu w szkole były: M. Janusz. M. Szymonik –Nauczycielki języka polskiego.