Dyktando Niepodległościowe ”Po polsku o historii”

Duża grupa uczniów i uczennic z naszej szkoły przystąpiła w dwóch kategoriach wiekowych ( klasy 4 – 6 i klasy 7 -8) do zmagań z ortografią, chcąc uczcić Święto Niepodległości. Do etapu wojewódzkiego Dyktanda zakwalifikowali się wychowankowie pani Marzeny Janusz, uczniowie klasy 6c: Victor Czuliński, Lena Grys, Ewa Karlikowska, Oliwia Mencfel, Karol Merkiel, Natalia Pamuła i Milena Piotrowska.
W kategorii klas 7 – 8 do etapu wojewódzkiego przeszli uczniowie z klasy 8a przygotowywani przez panią Monikę Kupiec: Julia Gorczyca, Kinga Janiak, Emilia Kazanecka, Karolina Machała, Aleksandra Maziarz, Alicja Olech i Adam Sacharczuk.
Pierwszy etap – szkolny pisaliśmy 1.10. a drugi etap – wojewódzki został z powodu pandemii przeniesiony z 28.10. na środę, 10.03. Powodzenia!