Dwukrotni Mistrzowie Powiatu!

W dniu 19 września, tuż po zakończeniu Igrzysk Dzieci, rozpoczęły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Do rozgrywek przystąpili uczniowie z klas siódmych i ósmych. Dwukrotnie nasi zawodnicy okazali się najlepsi w swoich konkurencjach! Oto osiągnięte miejsca: Yagoda Warchoł  I m-ce w rzucie dyskiem, Julia Handl I m-ce w skoku w dal, Matilda Czulińska II m-ce w skoku w dal, Marcel Potęga II m-ce w pchnieciu kulą, Maksymilian Świstak IV m-ce w skoku w dal, Oliwier Jaszczyszyn V m-ce w skoku w dal, Oliwier Ląd VII m-ce w pchnięciu kulą, Ksawery Siembida VII m-ce i Karol Studnicki X mc-e w skoku wzwyż. Zawodnicy, którzy osiągnęli wysokie wyniki, zostali zakwalifikowani do Mistrzostw Województwa! Trzymamy kciuki i gratulujemy!