Konrad Zagulski – Urząd Marszałkowski w Rzeszowie

Konrad Zagulski – absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli otrzymał nagrodę pieniężną i wyróżnienie za wybitne osiągnięcia naukowe przyznane przez Zarząd Województwa Podkarpackiego w ramach realizacji Programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu”. W dniu 19 grudnia 2022 roku Konrad uczestniczył w uroczystej Gali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Konrad został już w tym roku uhonorowany Stypendium Prezydenta Stalowej Woli za wysokie wyniki w nauce i zdobycie dwóch tytułów: Laureata Przedmiotowego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki i Laureata Przedmiotowego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii. Nasz absolwent od najmłodszych lat reprezentował Publiczna Szkołę Podstawowa Nr 1 w konkursach matematycznych i geograficznych zdobywając najwyższe lokaty.

Serdecznie Gratulujemy Konradowi wielkiego talentu, charakteru i spotkania na swojej drodze wspaniałych nauczycieli z pasja do przekazywania wiedzy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w szkole średniej.