Wojewódzkie Igrzyska Dzieci

W dniu 28.09.22 r na obiektach sportowych w Kolbuszowej, odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce. Spotkanie było inaguracją Igrzysk Szkolnych, stąd oficjalną część otworzyła p. Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty. Przy dźwiękach hymnu, na stadion wprowadzono flagę Szkolnego Związku Sportowego, a uczestnicy złożyli sportową przysięgę.

Finał wojewódzki zgromadził liczną grupę zawodników. Do konkurencji lekkoatletycznych zgłosiło się ok. 500 sportowców z 25 powiatów. Do ścisłego finału zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły: Jakub Gotfryd ( bieg na 1000m ) i Karol Studnicki ( skok wzwyż ). Wielkie gratulacje! Dodatkowo na młodych zawodników czekała specjalna strefa zabawy, w której mogli sprawdzić swe sportowe umiejętności :)