Wojewódzki Festiwal Sztafet

W dniu 03 października na stalowowolskim stadionie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. Festiwal Sztafet zgromadził rekordową liczbę zawodników – aż 229 drużyn sztafetowych z całego województwa stanęło do rywalizacji. Pogoda i tym razem dopisała, co pomogło osiągnąć wysokie wyniki. Nasza reprezentacja dziewcząt młodszych zajęła XXI m-ce, dziewczęta starsze uplasowały się na XVIII m-cu, a chłopcy wywalczyli miejsce XX. W reprezentacji wystąpili : Oksana Szewczyk, Milena Krawczyk, Lena Baran, Nicola Niszczota, Victoria Bezubik, Julia Handl, Matilda Czulińska, Yagoda Warchoł, Karol Studnicki, Ksawery Kotwica, Oliwier Ląd i Jakub Gotfryd. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!