Wicemistrzowie Podkarpacia!

W dniu 06.10.22r w Stalowej Woli, odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych “Festiwal sztafet”. Stadion zgromadził najlepsze drużyny z całego województwa podkarpackiego. W zawodach wystartowały dwie reprezentacje naszej szkoły. Pierwsza wzięła udział w sztafecie olimpijskiej, a druga w biegu 4x100m. Reprezentacja naszej szkoły w biegu 4x100m, od samego startu utrzymywała mistrzowskie tempo. Chłopcy stanęli na wysokości zadania, uzyskując wynik dający im drugie miejsce! Po zakończeniu biegu wszystkich ogarnęła radość oraz duma z osiągniętego sukcesu:) W składzie reprezentacji szkoły wystąpili: Kacper Żołdak, Adrian Moskal, Kamil Kochan, Damian Janik, Dorian Krawiec, Jakub Stefaniak, Jarosław Kopała, Bartłomiej Niedźwiedź, Maciej Maziarski i Tomasz Rodzeń. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!