Brawo Gabi!

Nasza uczennica Gabrysia Dębicka, przypomnijmy zawodniczka stalowowolskiego “Motyla” utrzymuje wysoką formę! W ostatnim czasie odbył się cykl zawodów , w których Gabi po raz kolejny pokazała na co ją stać:)
W lutym, na Słowacji w miejscowości Humenne Gabrysia zajęła: 2 m-ce na 50m st.dowolnym z czaem – 31,16 sek, 2 m-ce 50m st.motylkowym – 34,05 sek. , 3 m-ce 100m st.dowolnym – 1;08,34 sek. W zawodach wzięło udział ok.400 zawodników z: Polski, Ukrainy, Słowacji, Rumunii oraz Czech.
W marcu w Łukowie odbyły się Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta pamięci Andrzeja Rogalińskiego. Tu Gabrysia zajęła 2 m-ce na 100m st.dowolnym w kategorii dzieci rocznikowo starszych.
W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się I edycja Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat, skąd Gabi powróciła z kolejnymi sukcesami:
2 m-ce na 100m st.dowolnym 1;07,11
3 m-ce na 100m st.grzbietowym 1;21,10
2 m-ce w sztafecie stylem zmiennym
3 m-ce w sztafecie stylem dowolnym
Drużynowo “Motyle” zdobyły dwa puchary, za I m-ce drużynowo w kategorii 13lat i II m-ce w katgorii 12lat.