Literackie andrzejki

Salonik  Literacki ,,Bajka” zaskakuje nowymi pomysłami. 26 listopada zorganizowano Literackie andrzejki. Na podstawie wylosowanego tytułu książki, goście wydarzenia otrzymywali literacką wróżbę.

Zabawa była wspaniała. Uczestnicy wydarzenia mieli okazje poznać dzięki zabawie nowe , atrakcyjne tytułu książek , o które wzbogaciła się szkolna biblioteka, potrenować głośne czytanie i połączyć swoje losy z tematem wylosowanego tytułu. Organizatorzy wydarzenia postarali się o to ,by wróżby były pomyślne i dowcipne.  Gdzieniegdzie można też było spotkać piękną Czarownicę w kapeluszu z gwiazd. Był słodki poczęstunek i drobne upominki. To był magiczny czas w Saloniku ,,Bajka”

Inicjatywe zorganizowały : Joanna Puskarczyk , Marzena Janusz. Dekoracja : Halina Uba  Wróżby Literackie : Klubowicze z opiekunami. Program artystyczny : IV c J

  1. A może i Wam powróżyć ? Tu przytaczamy kilka naszych wróżb. Niech się spełnią.

,,Kicia Kocia na basenie” – Czas na naukę  pływania ? A może sukcesy pływackie. Wszystko zależy od Ciebie. Powodzenia!

,,O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich  czynów” –  Obudzi się w Tobie duch odwagi. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.

,,Pozłacana rybka ‘’ –Po trudnych chwilach nastanie czas spokoju. Chłopak /dziewczyna obok Ciebie stanie się Twoim przyjacielem. Nadejdzie czas na pierwsza miłość.

,,Wierszyki na gibkie języki ‘’ Osiągnąłeś już perfekcję w wymowie. Logopeda jestz Ciebie dumny. Teraz skup się na słuchaniu innych – to tez ważna umiejętność.

..Ten obcy” W tym roku poznasz kogoś niesamowitego. Masz szansę na wielką przyjaźń. Nie przegap tego.

,,Autograf za milion dolarów” TY tez możesz być sławny ! Twój autograf już wkrótce będzie cenny. Popracuj nad swoim talentem , a wróżba się spełni.

,,Maksio szuka domu ‘’ Marzysz o piesku ? To marzenie może się spełnić. A może już masz swoje ulubione zwierzątko ? Jeśli tak to pamiętaj ,że zawsze potrzebuje Twojej uwagi i troski.

Aktualności