Czytanie-dodaj do ulubionych !

# Moje ulubione książki

Kolejną inicjatywą Szkolnego Klubu Literackiego było wyzwanie czytelnicze z okazji Światowego Święta Książki i Praw Autorskich. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie w ciekawy sposób swoich upodobań czytelniczych. Można było przesłać fotografie ze swoimi ulubionymi książkami lub przesłać swoje zdjęcie w kostiumie ulubionego bohatera literackiego. Starsi uczniowie podejmowali się także napisania recenzji ,notki ,czy reklamy swojej ulubionej książki.

Cieszymy się, że Wasze upodobania czytelnicze są tak rozległe i wiele mówią o Waszych zainteresowaniach. Są wśród Was pasjonaci literatury, ale też  wielbiciele świata przyrody, czy pasjonaci techniki. Kolejny raz udowodniliśmy ,że czytanie wzbogaca nasze życie. Przynosi Radość i wytchnienie, umożliwia zdobycie wiedzy.

Spróbujcie się dowiedzieć czegoś o Waszych kolegach i koleżankach na podstawie wyboru książek, jakiego dokonali J

PS Prace uczniów prezentowane są także w bieżącym numerze naszego pisemka ,,Przybij piątkę”.