Czeka Was lato pełne przygód!

Serdeczne pozdrowienia z książkowych wojaży przesyła Klub Literacki.

Czerwcowe dni pachną już latem, dlatego tak bardzo lubimy czytać i rozmawiać o książkach  w cieniu drzew na zielonej trawie. Jak bardzo podoba nam się ta nasza letnia czytelnia, zobaczcie sami. Wpadajcie tu do nas jak najczęściej  i wybierzcie książkę dla siebie. Uwolnijcie wraz z nami książki ze szkolnej biblioteki i zabierzcie je ze sobą  na  wakacyjną przygodę.

Tym razem chcemy namówić Was do tworzenia wakacyjnych pocztówek inspirowanych Waszymi ulubionymi książkami. Koniecznie napiszcie do nas w imieniu bohaterów literackich, opiszcie swoje niewiarygodne przygody. Kartki adresujcie na adres szkoły z dopiskiem Klub Literacki –wakacyjne wojaże.

Nam najbardziej podobają  się historie z dreszczykiem…

A może tego lata odkryjecie jeszcze inny szlak literacki… Czekamy na Wasze kartki z książkowych podróży. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie miejsca odwiedzicie, kogo ciekawego poznacie. Czego nowego się dowiecie… Autorzy najciekawszych prac otrzymają bon do Empiku.

Kilka naszych inspiracji przedstawiamy poniżej. Koniecznie też zajrzyjcie na Serie wydawnicze – Wydawnictwo Literatura. Szczególną uwagę zwróćcie na serie: Łowcy Przygód, 16 plus oraz nowość – książki dwujęzyczne, np.  polsko-angielskie.

Marzena Janusz, Joanna Puskarczyk oraz Uczniowie ze Szkolnego Klubu Literackiego.