Szczęśliwego Nowego Roku !

Redakcja szkolnej gazetki ,,Przybij piątkę’’ przygotowała noworoczne życzenia dla całej społeczności szkolnej.

Młodzi dziennikarze wraz z opiekunami zaproponowali zabawę ,,Spraw, by 2022 był udany’’

Jakie aktywności, sposoby na szczęście zaproponowali, sprawdźcie sami.

Zakręć naszym kołem fortuny, a w komentarzach na stronie fb szkoły zapisz, co wylosowałeś kliknij tutaj.

Jesteśmy ogromnie ciekawi jakie miejsca chcielibyście w tym roku zobaczyć, poznać…; jakie książki planujecie przeczytać, jakie marzenia realizować? Na którą ze swoich pasji chcielibyście znaleźć w tym roku więcej czasu?

Praca w Redakcji już się rozpoczęła, z noworocznego numeru dowiecie się m.in.  skąd się biorą kolory fajerwerków; jakie są plusy i minusy organizowania takich przedstawień świetlnych…; napiszemy o naszych i Waszych postanowieniach noworocznych. Nowy rok-nowa szansa- życzymy Wam wszelkiej Pomyślności.

Marzena Janusz