,,Przybij piątkę’’ w świątecznej odsłonie

Ze świątecznego numeru dowiecie się m.in. jakie symboliczne znaczenia kryje w sobie rajskie jabłuszko, które pojawia się na gałązkach choinki. Dopytaliśmy, jakie są Wasze ulubione momenty podczas świątecznych przygotowań oraz w same święta –jesteśmy pod wrażeniem Waszych wypowiedzi. Wiemy, o jakie prezenty prosiliście na Gwiazdkę. O swoich świętach opowiedziała nam pani dyrektor Małgorzata Kalinka– tym numerze przypominamy ten świąteczny wywiad- z pierwszego papierowego wydania gazetki. Zapraszamy do udziału w quizie-Jaka to kolęda- Zeskanuj i zaśpiewaj.

Przybij piątkę już w świątecznym klimacie- czytajcie i komentujcie JUNIOR MEDIA …i tworzysz gazetę!

Uwaga. Redakcja szkolnej gazetki przygotowała dla swoich czytelników niespodziankę .Zapraszamy wszystkich uczniów na przerwy kreatywne i zabawy świąteczne. W świątecznym saloniku prasowym będzie można przeczytać w miłej atmosferze najnowszy numer gazetki ,smakując świątecznej zimowej herbatki i słodkości. Dla czytelników i osób ,które zakupią wydanie papierowe gazetki mamy rajskie jabłuszko, zapewniające zdrowie i urodę- jak tłumaczy polska tradycja świąteczna –oraz kupony świąteczne- niespodzianki, które ucieszą każdego ucznia. Zapraszamy!