“Przybij piątkę!” w świątecznej odsłonie

W mikołajkowo – świątecznym numerze m. in. relacja ze szkolnych mikołajek, Drugoklasiści na medal w Projekcie Władców Języka e-Twinning, symbole Świąt Bożego Narodzenia, Fotozagadka. Gościem specjalnym grudniowego wydania jest pani Agnieszka Smagała – nauczycielka matematyki; dowiedzcie się jak Pani spędza święta, jakie przedmioty w szkole sprawiały jej najwięcej radości. Wiemy, jak wygląda lista wymarzonych prezentów gwiazdkowych. Piszemy o pasjach naszych uczniów.

O Świętach Bożego Narodzenia opowiadają uczniowie klas 4b oraz 7b. Pismo redagują uczniowie klas 5a i 7c pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego M. Janusz oraz Władcy Języków – z nauczycielem języka angielskiego i niemieckiego D. Zagulską. W stałej rubryce ,,Czytanie – dodaj do ulubionych’’ o książkach ze świętami w tle opowiada Klub Literacki i Biblioteka szkolna.

Czytajcie i komentujcie. Piszemy o nas i dla Was.