Przybij piątkę – czytaj i komentuj

W bieżącym numerze m.in. kilka uwag o outdoor education ; relacje z najciekawszych wydarzeń szkolnych –jesień 2022. O SU i jego programie działania opowiada Maja –reprezentantka Szkolnego Samorządu. Władcy Języków prezentują aplikację  Duolingo . Na czym polega czytanie w rozszerzonej rzeczywistości -opowiadają członkowie Klubu Literackiego. Uwaga. Zaproszenie do ,,Gry w skojarzenia’’ przyjęła pani Anna Dąbrowicz –nauczycielka historii i języka niemieckiego.

Czytajcie i komentujcie, jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych opinii.

Zobacz online JUNIOR MEDIA …i tworzysz gazetę! lub pobierz plik

Redakcja ,,Przybij piątkę’’ w komplecie. To już 27 numer uczniowskiej gazetki PSP nr 1 i kolejna zgrana drużyna redakcyjna. Chcemy pisać dla Was i o Nas. Interweniować w ważnych sprawach; Inspirować

i opowiadać o naszych i Waszych pasjach.

Nadal utrzymaliśmy stałą rubrykę –  ,, Gra w skojarzenia, czyli wywiad z nauczycielem…’’, którą szczególnie polubiliście. Zapraszamy do Redakcji Reprezentantów SU, pytamy- ankietowo i w rozmowie- uczniów wybranych klas o ich ulubione aktywności w szkole. Na podstawie zebranych opinii opracowujemy Top Listę Najciekawszych wydarzeń szkolnych. Z Władcami Języków uczymy się angielskiego i niemieckiego i poznajemy przydatne aplikacje; skuteczne metody nauki języków obcych.  Czasem organizujemy iventy z herbatką i ciachem; często warsztaty dziennikarskie.

Jeśli tak, jak My jesteś dociekliwy i lubisz opisywać otaczającą rzeczywistość- zapraszamy do nas.

Z pozdrowieniami Redakcja szkolnej gazetki ,,Przybij piątkę’’

PS Już wkrótce wydanie świąteczne ,,Przybij piątkę’’