Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

30 listopada odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa, która dostarczyła wszystkim wiele pozytywnych wrażeń. Czarodziejska muzyka, dekoracje oraz bajkowe kostiumy dzieci wprowadziły nas do magicznego świata wróżb i czarów. Zabawy rozpoczęliśmy od zapoznania z tradycją wróżb,  następnie były wróżby z butami, sercem, wylewanie wosku. Wróżka za pomocą czarodziejskiej różdżki oraz  magicznych kul wywróżyła nasz przyszły zawód, miejsce zamieszkania i pomyślność. Ponadto wyczarowała dla nas magiczne eliksiry, który wskazywały naszą najbliższą przyszłość. Czy wróżby się spełnią? – czas pokaże. Wróżbom towarzyszyły zabawy przy muzyce oraz przygotowany przez rodziców poczęstunek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie  uroczystości.

Nauczyciele: Agnieszka Kawa, Anna Machała-Nowak, Małgorzata Małek