Witaj Mikołaju! – przedszkolaki na Ciebie czekają

6 grudnia 2023 roku nasz Oddział Przedszkolny odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Na początku naszych zajęć wszyscy zadawali sobie pytanie: Był, czy nie był w nocy w naszym przedszkolu Mikołaj? Poszukiwaliśmy jego worka z prezentami. Kiedy okazało się, że prezentów nie ma, cierpliwie czekaliśmy i nasłuchiwaliśmy dzwonków reniferów. Nasza cierpliwość się opłaciła. Święty Mikołaj przybył ze swoimi pomocnikami: Aniołkami, Elfami, Śnieżynkami oraz wielkim workiem. Radośnie Go powitaliśmy wierszem i piosenkami oraz porwaliśmy wszystkich do wspólnej zabawy. Wręczyliśmy też list z podziękowaniami oraz obietnicą dobrego zachowania w przyszłości. Radości z prezentów nie było końca. Dziękujemy Święty Mikołaju i zapraszamy do nas za rok.

Nauczyciele: Agnieszka Kawa, Anna Machała-Nowak, Małgorzata Małek