Spektakl taneczny w SDK

W dniu 18 grudnia 2023 roku uczniowie z klasy IV a wraz z wychowawczynią panią Dorotą Zagulską oglądali spektakl taneczny „Świąteczny czas ”, w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Tańca Współczesnego „Pasja” i Dziecięcego Zespołu Tanecznego „Smyk”. W ten piękny, grudniowy poranek artyści oczarowali publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli. Wszyscy oglądający dali się porwać czarownym rytmom i pięknym układom tanecznym. Podziwiać można było ogromną liczbę strojów oraz i wspaniałą technikę taneczną młodych artystów. Niesamowity, magiczny, ciepły klimat poprzedzający okres Świąt Bożego Narodzenia przedstawiony za pomocą tańca pozwolił przenieść się widzom w świat magii i fantazji. Z ogromnym podziwem oglądaliśmy barwne przedstawienie w klimacie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, z muzyką z amerykańskich filmów i spektakli.

Choreografem tego pięknego widowiska jest pani Urszula Wieczorek.