Reprezentacja naszej szkoły w Wojewódzkim etapie ,,XI Dyktanda Niepodległościowego’’ w Wiśniowej

26 października w gościnnych progach Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej miały miejsce zmagania etapu wojewódzkiego XI Dyktanda Niepodległościowego ,,Po polsku o historii’’.

Po raz kolejny okazało się, że to bardzo wartościowe przedsięwzięcie organizowane przez Fundację ,,Zawsze Warto’’ z Krakowa jest cenione w szkołach Podkarpacia – w tym roku do udziału w konkursowych zmaganiach zgłosiło się niemal 90 szkół. Teraz czekamy na efekty pracy Komisji Wojewódzkiej Dyktanda.

Koordynatorem XI Dyktanda Niepodległościowego w naszej szkole jest nauczycielka historii pani Anna Dąbrowicz.

Opiekunami naukowymi uczennic i ucznia były ponadto panie polonistki Monika Kupiec, Marzena Janusz, Monika Szymonik.