Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to niezwykle ważna, uroczysta i wyjątkowa chwila. To moment, kiedy każde dziecko staje się pełnoprawnym przedszkolakiem, rozpoczyna podróż w świat zabawy, nauki, muzyki, tańca i przyjaźni.

Dla dzieci z oddziału przedszkolnego  w naszej szkole uroczystość miała miejsce 26 września 2023 roku.

Po powitaniu przybyłych gości, nastąpiła prezentacja zdobytych umiejętności: piosenek, wierszy i zabaw. Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie, a następnie zostały pasowanie przez panią Dyrektor PSP nr1 Małgorzatę Kalinkę na przedszkolaków. Rodzice z dumą i wzruszeniem oglądali występy swoich pociech.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały medale, dyplomy oraz prezenty od rodziców i opiekunów. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację uroczystości.

Przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień w przedszkolu był pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Wychowawcy przedszkola: Agnieszka Kawa, Anna Machała-Nowak