Międzyszkolny konkurs matematyczny już za nami. Poznajcie mistrzów królowej nauk!

Dnia 14 marca 2024 r odbyła się w naszej szkole III edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego „Matematyczny As Szóstych Klas”. Konkurs ten organizowany przez naszą szkołę wpisał się już w jej tradycję. Koordynatorkami konkursu są nasze nauczycielki matematyki: Agnieszka Smagała i Zofia Zasońska- Warchoł.

W zmaganiach matematycznych wzięło udział  29 szóstoklasistów z miasta Stalowa Wola. Wszyscy wykazali się zdolnościami matematycznymi, świetnie poradzili sobie z zadaniami. Jak w każdym jednak konkursie należało wyłonić wśród zawodników zwycięzców.

W tegorocznej edycji konkursu tytuł „Asa” zdobyli  ex aequo:

Burdzy Jakub uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów oraz

Ślusarczyk Jakub uczeń naszej szkoły z czego jesteśmy bardzo dumni

Drugie miejsce zajął:

Karczmarski Michał uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów.

Trzecie miejsce zajął:

Marchut Michał z Publicznej Szkoły  Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II.

Statuetki Asa matematycznego i dyplomy zostaną dostarczone do poszczególnych szkół, a ich wręczenie nastąpi na zakończenie roku szkolnego.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.