Filmowa Jedynka

Sala gimnastyczna pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 18.00 do 20.00  i są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed weekendem? To tak rzadko spotykana sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny.

W czwartek 21 marca pierwszy dzień wiosny uczniowie przywitali wspólnie oglądając film w gronie przyjaciół i kolegów. Kolejny raz w naszej szkole odbył się wieczór filmowy, w którym wzięli udział uczniowie klas 4-8 pod opieką wychowawców. Organizatorem spotkania był Samorząd Uczniowski.

Podczas wieczoru filmowego wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu trzeba było posprzątać salę.