XII edycja Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN.

Dnia 10 maja o godz. 12.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego odbyła się XII edycja Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu miasta Stalowa Wola i odbył się na trzech poziomach odpowiadających poszczególnym klasom. W konkursie wzięło udział 61 uczniów klas I-III szkół podstawowych. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie napisali test przygotowany przez organizatora.

Komisja Konkursowa spośród wszystkich uczestników wyłoniła 13 zwycięzców. Zwycięzcami konkursu na każdym z trzech poziomów, zostali uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli wysokie lokatyJ

1. JAGODA ATAMAN PSP 3
  2. HANNA GÓRECZNY KSP
  3. WIKTORIA DROŻDŻ PSP 7

1. EMILIA MARCZEWSKA SSP 1
  2. BORYS ZALOT PSP 1
  3. WIKTOR NAJA PSP 5
  4. OMAR ELBASSUNY SSP 1
  5. LENA PITYŃSKA PSP 3

1. FILIP KĘDZIERSKI SSP 1
  2. JULIA STUDNIARZ SSP 1
  3. WERONIKA ŚLIWKA PSP 1

2. LEON PYTLAK       KSP

1. ALEXANDER ZBOROWSKI PSP1

Organizacje XII- edycji Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN wsparły wydawnictwa językowe:

– Wydawnictwo Express Publishing

– Wydawnictwo Macmillan

– Wydawnictwo Oxford University Press

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!