Wycieczka z bizonami w tle…

W piękny, słoneczny poniedziałek, 22.05.2023 klasy: II a, III a i III b wraz z opiekunami wyruszyły na wycieczkę do Kurozwęk. Po przyjeździe najpierw dzieci udały się do bukowego labiryntu, gdzie posługując się mapą musiały odnaleźć historyczne postacie ukryte w różnych miejscach labiryntu.

Następnie klasy wzięły udział w największej atrakcji tej wycieczki, czyli w „Safari bizon”. Kraina bizonów rozciąga się tuż za pałacem. Uczestników zaciekawiło oglądanie zwierząt z bliska podczas wycieczki wozem, który wjeżdża pomiędzy bizony.

Na koniec dzieci wraz z przewodnikiem udały się do pełnych  tajemnic lochów w pałacu.

Po wszystkich atrakcjach dzieci mogły spędzić czas i odpocząć na placu zabaw oraz zrobić zakupy w sklepie z pamiątkami.

Uczniowie zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domu.