Wiosna, Wiosna, Wiosna…ach! To Ty!!!

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie klas I-III pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowywała wiosenne stroje i dekoracje.

SU klas IV- VIII zaplanował dla  uczniów konkurs na najbardziej kolorowe i kreatywne przebranie, nagrodą miała być Karta Niepytajka. Dodatkowo  wszyscy nasi uczniowie mieli zadanie, aby jak najpiękniej ubrać Panią Wiosnę w jej atrybuty, czyli kwiaty, motyle, listki i jaskółki. Cała szkoła bardzo chętnie zaangażowała się w obchody Pierwszego Dnia Wiosny.

Na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Monika Szymonik