Urodzinowy PIKNIK “Jedyneczki”

85-ty Jubileusz to doskonała okazja do świętowania. My w szkole postanowiliśmy wyprawić naszej szkole prawdziwe urodziny. Po części oficjalnej i artystycznej, która odbyła się na scenie Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprosiliśmy naszych gości na poczęstunek przygotowany przez Dwór Olimp i MoshiMoshi Sushi. O słodkości zadbali rodzice naszych uczniów oraz nauczyciele. Na korytarzu szkolnym przygotowaliśmy wystawę kronik szkolnych, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród gości i absolwentów. Każdy uczeń i nauczyciel otrzymał pamiątkową przypinkę- tarczę szkolną.
Uczniów, rodziców i absolwentów zaprosiliśmy na wielki urodzinowy PIKNIK.
A tam atrakcji była co niemiara.
Piknik rozpoczęliśmy wspólną Zumbą , którą poprowadziła Iwona Candela. Były dmuchane zjeżdżalnie , wata cukrowa, popcorn , grochówka wydawana z prawdziwej wojskowej kuchni, ale ugotowana przez nasze panie kucharki . Była znakomita !
Rodzice uczniów PSP 1 przygotowali pyszne ciasta i częstowali nimi piknikowych gości.
Gofry, owocowe koktajle , malowanie twarzy, fantazyjne fryzury , studio fotograficzne , chusta animacyjna, gigantyczne bańki mydlane, zwierzątka z balonów. Te atrakcje zapewnili nam uczniowie z Ekonomik Stalowa Wola . W tworzeniu fryzur wsparcia udzieli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Stalowej Woli w Stalowej Woli. Nie zabrakło sportowej rywalizacji , torów przeszkód, które zapewniła nam Akademia Piłkarska STAL Stalowa Wolalowa oraz Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi “Oratorium” w Stalowej Woli .Można było poukładać klocki Lego razem z Naukowy Zawrót Głowy – Campus Stalowa Wola oraz zagrać w koło fortuny prowadzone przez naszych nauczycieli. Nikt nie odchodził bez nagrody! Warto wspomnieć, że sponsorami nagród byli między innymi nasi nauczyciele i pracownicy. Jak zawsze na takich imprezach gościliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli OSP Stalowa Wola oraz Wojsko. Byli z nami Saperzy, członkowie Fundacja KEDYW, wystawa broni, motocykle oraz nauka pierwszej pomocy.
Ogromną atrakcją dla dzieci była możliwość przejażdżki na koniu ze Stadniny Polonia oraz zabawa z młodym źrebakiem i młodą kózką Brajanem.
Oprawę muzyczną zapewnił nam DjKubuś Dj Wodzirej
Dziękujemy wszystkim , którzy pomogli nam zorganizować to wydarzenie oraz wszystkim , którzy wsparli nas finansowo i rzeczowo. Bez Was realizacja takiego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa .
• Superior Industries
• HALBUD Warszawa
• TASTA Armatura Stalowa Wola
Fish&Grill Publl Pub
• “And Computers” Stalowa Wola
• P.H.U Edward Buława- SKODA
• Matthias Modliborzyce
• Tanis Sp.j Stalowa Wola
• ALMAX Dystrybucja Jastków
• ARTA Szal, Wojtas sp.j.
• FHU Korda Stalowa Wola
• Piekarnia DZIUBEK Stalowa Wola