Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Śpiewanie kolęd i pastorałek to jedna z najpiękniejszych tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Zarówno wspólne śpiewanie kolęd jak i udział w konkursach zbliża do siebie ludzi i stwarza wyjątkową atmosferę.

Nie inaczej było podczas Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek  dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III PSP 1.  Przesłuchanie  odbyło się 10 stycznia 2023 roku w Świetlicy Szkolnej.

Jury szczególną uwagę przywiązywało do znajomości słów, odpowiedniej intonacji i ogólnego wrażenia artystycznego.

Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród nastąpiło 6. lutego 2023 r.

Konkurs zorganizowały nauczycielki świetlicy panie: Jolanta Mścisz,  Małgorzata Zawadzka oraz  Agnieszka Kawa.

Słowa uznania kierujemy do nauczycieli, rodziców i opiekunów za przygotowanie aż 23 uczestników.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy występu i życzymy  dalszego rozwijania talentów oraz sukcesów w kolejnych konkursowych wyzwaniach.

Wyniki konkursu:

Miejsce I: