Szkolne Konkursy z Języka Angielskiego

W czerwcu 2023  roku w naszej szkole odbyły się  Szkolne Konkursy z Języka Angielskiego:

– English  Champion  dla klas  IV-VIII.

– The Champion of English Words dla oddziału przedszkolnego.

Organizatorami Konkursów Szkolnych były nauczycielki języka angielskiego p. Jadwiga Socha, p. Dorota Zagulska  oraz p. Justyna Zalot. Głównym celem konkursu była popularyzacja i doskonalenie języka angielskiego, dodatkowa motywacja do nauki poprzez wspaniałą zabawę oraz rozwijanie wrażliwości i wyobraźni wśród uczniów. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie konkursem leksykalnym, chętnie zgłosili się do udziału i z ogromnych zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania testów konkursowychJ

W konkursie – English  Champion  dla klas  IV-VIII wzięło udział 40 chętnych uczniów. Oto nasi mistrzowie :

klasy IV – I miejsce, Natalia Myszka klasa IV b

klasy  V  -I miejsce, Dominika Dąbek klasa V b

klasy VI   -I miejsce, Wiktor Maślanka klasa VI a

klasa VII  –  – żaden z uczestników nie uzyskał wyniku 70% i powyżej

klasy VIII -I miejsce Natalia Pamuła klasa VIII c

Zwycięzcami w konkursie The Champion of English Words dla oddziału przedszkolnego zostały:

I miejsce  –  Martyna Czajkowska  &  Karolina Zagulska

II miejsce  – Antonina Kozioł

III miejsce  – Yana Lebedovska

Uczniowie otrzymali dyplomy konkursowe, nagrody oraz gadżety ufundowane od zaprzyjaźnionych wydawnictw językowych. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniała anglojęzyczną przygodę.

Organizatorzy Szkolnych  Konkursów

z Języka  Angielskiego