Świąteczne warsztaty z Seniorami

2 marca 2023 r.  Dzienny Dom Senior+ w Stalowej Woli odwiedzili uczniowie klasy 4a pod opieką wychowawczyni pani Agnieszki Smagały oraz pani Moniki Szymonik.

W ramach integracji międzypokoleniowej dzieci wspólnie z seniorami uczestniczyły m.in. w warsztatach zdobienia pisanek techniką Decoupage.

Pani Marysia uczestniczka DDS+ uszyła dla małych gości kurkę, którą wspólnie z pięknie ozdobionymi pisankami dzieci dostały na pamiątkę wizyty.

Spotkanie  miało ogromny aspekt wychowawczy dla młodego pokolenia, wspólne rozmowy i czas spędzony          z Seniorami pokazał im jak ważny jest szacunek w stosunku do osób starszych w ich otoczeniu.

Kadrze i uczestnikom Dziennego Domu Senior+ bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, pyszne ciasto        i upominki.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i poświęcony nam czas Pani Małgorzacie Gotfryd.

Agnieszka Smagała