Pasowanie na ucznia oraz Święto Edukacji Narodowej

14 października w naszej szkole odbyły się połączone uroczystości  – z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz Pasowanie Pierwszoklasistów na Ucznia. Akademię z okazji Święta Edukacji Narodowej  przygotowali uczniowie klasy I-III. Oni też przywitali i zaprosili do grona uczniów, naszych pierwszoklasistów.

Uroczystość rozpoczął pokaz tańców w wykonaniu wszystkich klas I -III. Podczas występów uczniowie poprzez wiersze i piosenki dziękowali nauczycielom za trud i serce. W drugiej części mieli okazję zaprezentować się pierwszoklasiści, którzy po krótkim występie zostali pasowani na ucznia przez p. dyrektorkę. Nowi uczniowie zostali obdarzeni życzeniami sukcesów oraz upominkami przygotowanymi przez rodziców, Samorząd Szkolny oraz uczniów którzy przygotowali breloczki z logo szkoły, wydrukowane na drukarkach 3D z programu LABOLATORIA PRZYSZŁOŚCI. Uroczystości zakończyły się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.