Obchody Narodowego Święta Niepodległości w oddziale przedszkolnym

W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.
14 listopada w naszym oddziale odbył się występ słowo-muzyczny z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki. Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Następnie, poprzez wykorzystanie różnorodnych materiałów rodzice wspólnie z dziećmi wykonali przepiękne kotyliony. Na koniec każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie w patriotycznej ramce. Tak obchodzony Dzień Niepodległości na długo zapamiętają w swoich sercach zarówno nasi wychowankowie jak i ich rodzice.

Patrycja Walec