Miś bohaterem dnia

Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III

25 listopada Miś ma swoje święto, również w naszej szkole był on głównym bohaterem tego dnia.

Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez pluszowej zabawki. Miś był i jest nie tylko towarzyszem zabaw, ale przede wszystkim powiernikiem trosk, zmartwień i sekretów. Każdy ma lub miał miłego, sympatycznego, ukochanego pluszaka.

W progu naszej szkoły 25.11.2022 roku witał nas wielki, odświętnie wystrojony pluszowy Miś.Wywołał na naszych buziach zaskoczenie i uśmiech radości.

Tego dnia wszyscy chętni mogli zabrać do szkoły swoich pluszowych ulubieńców.

Misie podczas lekcji siedziały na honorowych miejscach i z zaciekawieniem obserwowały szkolne zmagania dzieci. Przerwy w towarzystwie misiów były okazją do zaprezentowania ich innym, sprzyjały  wspólnym zabawom i integracji z dziećmi z innych klas Misie witały się, przedstawiały nawzajem i spacerowały po korytarzu. Wszystkim było miło i przyjemnie.

Duże zainteresowanie wzbudzał u uczniów  największy z misiów. Można było się do niego przytulić i  zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia.