Mikołajkowe wyjście klasy 4a i 4b do kina

Mikołajki to czas obdarowywania prezentami małych i dużych przez Świętego Mikołaja.

6 grudnia 2022 roku w ramach klasowych mikołajek klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami wybrały się do kina. Na miejscu zaskoczył uczniów panujący świąteczny nastrój i przywitanie przez wesołego Świętego Mikołaja. Po miłym powitaniu uczniowie zasiedli w wygodnych kanapach, przyszedł czas na dużą porcję śmiechu i dobrych wrażeń. Dzieci obejrzały film pt. „Balla i Sebastian: Nowe Pokolenie”, kontynuację familijnego filmu o przyjaźni psa i dziecka.

Film podobał się dzieciom i na zakończenie został nagrodzony oklaskami. Podczas tego dnia nie zabrakło śpiewów i wspólnych zabaw. To był radosny dzień.

Agnieszka Smagała
                                                                                                        Aneta Tietze