Komers Ósmoklasistów

7 czerwca w sali ,,Złotej’’ w Sezamie odbył się Bal Ósmoklasistów – uczniów PSP nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli. Inicjatywę zorganizowali Rodzice uczniów. Wydarzenie obfitowało w wiele wzruszeń. Zabawa była przednia!

,,Tym polonezem, Drodzy Ósmoklasiści, uczyniliście swój pierwszy krok ku dorosłości ’’ Ważne i pełne wzruszeń słowa skierowała Pani Dyrektor Małgorzata Kalinka do przyszłych Absolwentów. Przed Wami nowe wyzwania edukacyjne. ,,Niech Wasze Wybory przynoszą Wam satysfakcję i spełnienie’’ – pełne życzeń myśli słali swoim uczniom Wychowawcy:

8a- Dorota Zagulska, 8b- Agata Głaz, 8c- Marzena Janusz.

Po krótkim oficjalnym wprowadzeniu nastąpiła część właściwa komersu. Jedne z ostatnich  już chwil uczniowie 8a, 8b, 8c  spędzili w swoim towarzystwie, bawiąc się znakomicie.

Cieszą nas dobre relacje uczniów, zawiązane podczas szkolnych dni w szkole. Wspólny czas został przeżyty najpiękniej, jak można było…, co ilustrowały prezentacje, filmiki, przygotowane przez poszczególne klasy, w których wspominali oni  swoich pierwszych Wychowawców- P. Halinę Ubę, P. Dorotę Kochan, P. Bogusławę Łukawską; przypominali najważniejsze momenty uczniowskiej kariery, zabawne sytuacje, okolicznościowe święta i klasowe lub szkolne wyprawy-wycieczki – od klasy 0, przez I-III, do IV-VIII. To był jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas Balu Ósmoklasistów.

Gratulujemy wspaniałej zabawy. Wyglądaliście tego wieczoru uroczyście i pięknie. Cieszymy się, że mogliśmy z Wami być tego wieczoru.

Podziękowania kierujemy także do Nauczyciela Wychowania Fizycznego – P. Filipa Szafrańca za piękne przygotowanie uczniów do odtańczenia okolicznościowego poloneza.

Dziękujemy Rodzicom Ósmoklasistów za zorganizowanie pięknego Balu Ósmoklasistów i zaproszenie na komers.

Marzena Janusz