Filmowa Jedynka

Sala gimnastyczna pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 18.00 do 21.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed weekendem? To tak rzadko spotykana sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny.

W czwartek 27 października w naszej szkole odbył się wieczór filmowy, w którym wzięli udział uczniowie klas 4-8 pod opieką wychowawców. Organizatorem spotkania był Samorząd Uczniowski.

Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia filmu, który wprowadził nas w  czas zadumy i refleksji nad przemijaniem oraz pamięci o tych, którzy odeszli. Była to również  wspólnie spędzony czas
w gronie przyjaciół i kolegów. W czasie trwania seansu, uczniowie mogli częstować się prażoną kukurydzą.

Podczas wieczoru filmowego wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu maratonu trzeba było posprzątać salę.