Dzień Otwarty z Andrzejkami w tle

24 listopada w naszej szkole odbył się wieczór wróżb. Do wspólnej zabawy andrzejkowej zaprosiliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli. W tym dniu we wróżki zamieniły się Panie
z edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy oraz oddziału przedszkolnego. Były wróżby, zabawy, tańce i poczęstunek. Uśmiech i ogromna ciekawość cały czas malowały się na dziecięcych buziach. Nawet rodzice skusili się na odrobinę zabawy i z chęcią odkrywali co ich czeka
w przyszłości. Ten magiczny wieczór był okazją nie tylko do radości, ale także do zapoznania się z tradycją andrzejkową, ofertą naszej szkoły oraz z integracją dzieci. Nasi milusińscy opuścili mury naszej szkoły w radosnej atmosferze, z pamiątkowymi czapeczkami czarodziejów, samodzielnie ozdabianymi, kolorowymi różdżkami oraz pamiątkowymi dyplomami. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia oraz zapraszamy do fotorelacji.