Dzień Otwarty

28 marca zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Otwarty pt. “Wiosenne pisankobranie” Na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad 30 przyszłych pierwszaków. Zaczęliśmy od zabaw integracyjnych w sali gimnastycznej. Kolorowa chusta wywołał ogrom radości i uśmiechów. Po energetycznym powitaniu goście odwiedzili salę integracji sensorycznej, gdzie mieli okazję pokonać tor przeszkód i pobawić się na magicznym dywanie. Kolejną atrakcją było wspólne sadzenie kwiatów, gry i zabawy w języku angielskim, zabawa z robotami i kodowaniem oraz drukarką 3D. W świetlicy szkolnej czekało na dzieci artystyczne malowanie. Rodziców zaprosiliśmy do kawiarenki na herbatkę i ciasteczko. Spotkanie było okazją do zapoznania się z ofertą szkoły, konsultacji logopedycznej, wspólnej zabawy, integracji i adaptacji. Na zakończenie każdy uczeń został zaproszony na pyszne racuchy przygotowane przez nasze panie kucharki. Dziękujemy za to, że nas odwiedziliście. Mamy nadzieję, że nasza szkoła Wam się spodobała i we wrześniu rozpoczniemy naszą wspólną szkolną przygodę.