Droga do niepodległości

Wielu uczniów z klas 4 – 8 wzięło udział w szkolnej grze terenowej „Droga do niepodległości”. Zadania były podzielone na 3 grupy wiekowe i z każdej wyłoniono trójkę najlepszych „tropicieli historii”.

Z klas czwartych I miejsce zajął Maciej Kochowski, II miejsce Kamila Dziadura a III miejsce ex aequo Sabina Dziadura i Cezary Pelc.

Wśród uczniów klas piątych i szóstych laureatami zostali: I miejsce Maria Pyrkosz, II miejsce Kornelia Pałka, III miejsce Dominika Dąbek.

Z najstarszych klas najlepsi byli: I miejsce Natalia Pamuła, II miejsce Milena Piotrowska i III miejsce Damian Chodacki.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali piękne dyplomy i słodycze. Gratulacje dla zwycięzców i serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatorów zabawy.