„Szła kolęda w noc grudniową”

W ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się wspólne kolędowanie. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne przy pięknie ustrojonej choince oraz w specjalnie przygotowanym na tę okazję kąciku świątecznym. Mali wykonawcy zachwycili swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd
i współczesnych pastorałek oraz odwagą i wdziękiem z jakim się zaprezentowali. Nasze wykonanie będzie brało również udział w przeglądzie „Dziecięce kolędowanie w Stalowej Woli”. Trzymajmy mocno kciuki za naszych małych zdolnych artystów!

Spotkanie to dało Nam wiele radości, było okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych oraz wprowadziło w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!

Patrycja Walec, Anna Machała