Święto Komisji Edukacji Narodowej-wyróżnieni

 14 października  – Dzień Edukacji Narodowej czyli święto Wszystkich pracowników Oświaty, pedagogów i nauczycieli. To szczególny  czas, kiedy uczniowie i rodzice mogą docenić nauczycieli i podziękować za ich pracę. Wybrani pedagodzy  oraz pracownicy naszej szkoły otrzymali Nagrodę Dyrektora Szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej, odbyła się uroczystość podczas której uhonorowano nauczycieli za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Z dumą informujemy iż Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała pani Jadwiga Socha –  nasz nauczyciel języka angielskiego i szkolny koordynator TIK. Pięknie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, spełnienia planów osobistych, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Najzdolniejsi uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 otrzymali stypendia edukacyjne  od Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia i sukcesy w nauce w poprzednim roku szkolnym.

Nina Parysz – absolwentka PSP 1, Laureatka Konkursu Kuratoryjnego z Biologii

Nauczyciel przygotowujący:  Elżbieta Sarzyńska

Aleks Dydak –absolwent PSP 1,Finalista Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki

Nauczyciel przygotowujący:   Anna Skorupa

Finalista Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego

Nauczyciel przygotowujący:  Justyna Zalot

Wiktor Studnicki -klasa VIII  b, Finalista Konkursu Kuratoryjnego z Geografii

Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Sarzyńska

Konrad Zagulski – klasa VIII  b, Finalista Konkursu Kuratoryjnego z Geografii

Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Sarzyńska

Serdecznie gratulujemy Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom, wierzymy ze osiągnięte sukcesy będą dodatkową motywacją do dalszej pracy, a wsparcie nauczycieli będzie dodawać sił w zdobywaniu kolejnych szczytów naukowych.

Aktualności