Świąteczne kolędowanie klasy II a

Tradycją naszej szkoły są coroczne przedstawienia bożonarodzeniowe przygotowywane przez uczniów. W tym roku ten zaszczyt przypadł klasie II a, która pod opieką wychowawczyni Beaty Paterek, przygotowała montaż słowno- muzyczny o tematyce świątecznej. W związku z trudną sytuacją pandemiczną, nie dane było dzieciom pokazać się szerszej publiczności. Dzięki zaangażowaniu uczniów z klasy VIII b, Filipa Pietrykowskiego i Rogera Dudy, udało się nagrać występ dzieci, dzięki czemu ich praca nie poszła na marne. Występ dodatkowo uświetniła uczennica klasy V a, Maja Niekurzak, która przepięknie akompaniowała na skrzypcach podczas śpiewania pastorałek. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Beata Paterek

Kamera i montaż: Filip Pietrykowski, Roger Duda