Pożegnanie klas ósmych

Kochani Ósmoklasiści! Nadszedł czas pożegnania. Odchodzicie w szeroki świat, przed Wami dalsze etapy edukacji i rozwoju osobistego. Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać, choć nie zawsze było łatwo.

Życie składa się z różnych chwil – radosnych i przyjemnych, z momentów, kiedy odczuwa się porażkę
i smutek, ale też zwycięstwo i satysfakcję. Staraliśmy się jak najlepiej towarzyszyć Wam w nich wszystkich i jak najlepiej przygotować Was do ruszenia w świat. Wy uczyliście się od nas, ale i my od Was, bo życie na każdym etapie jest niekończącą się nauką.

Życzymy Wam, Drodzy Absolwenci, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Mamy nadzieję, że udało nam się je tylko wzmocnić.

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już poza murami tej szkoły!

Poniżej fotorelacja z uroczystego pożegnania😊

Monika Szymonik