Pokaz mody patriotycznej

Święta majowe są świetną okazją do kształtowania już u najmłodszych dzieci postaw patriotycznych. W tym roku z tej okazji oraz w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” w oddziale przedszkolnym został zorganizowany pokaz mody patriotycznej. Przedszkolaki ubrane w stroje w barwach narodowych, ludowe lub inne, nawiązujące w swojej estetyce do polskiej kultury zaprezentowały się na czerwonym wybiegu przy dźwiękach poloneza. Dodatkowo dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o charakterze patriotycznym, a także odśpiewały hymn narodowy. Na zakończenie każde dziecko otrzymało „Dyplom Małego Polaka”. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zapraszamy do obejrzenia relacji z tego ważnego dla Nas dnia.

Patrycja Walec, Anna Machała