Niesamowita wyprawa do Amazonii z profesorem Challengerem

      W marcu klasy drugie wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwsze kroki skierowaliśmy oczywiście do teatru “Maska” na spektakl pod tytułem “Zaginiony świat”. Kiedy zgasło światło, szybko przenieśliśmy się do niesamowitego świata prehistorii… Ach co to było za przedstawienie! Niezapomniane, tak jak niezapomniane przygody spotkały uczestników wyprawy do krainy dinozaurów. Kiedy myśleliśmy, że to koniec podróży, na scenie pojawiły się … kilkumetrowe dinozaury! Olbrzymy zrobiły na nas niesamowite wrażenie. Ależ one były realne!

Zaraz po spektaklu odwiedziliśmy magiczny świat teatralnych lalek. Zafascynowani unikatowymi postaciami dinozaurów, spotkaliśmy się z panią teatrolog w “Muzeum lalek”, która ciekawie opowiadała, w jaki sposób powstają takie lalki i jak je ożywić. Wszyscy mogliśmy chociaż przez chwilę poczuć się aktorami, poruszając własnoręcznie marionetkami, jawajkami, pacynkami czy kukiełkami.

Na koniec wzięliśmy udział w warsztatach edukacyjnych pod hasłem “Zdrowo warzywnie i owocowo “. Nie mogło też zabraknąć zabaw ruchowych. Świetnie bawiliśmy się w dziecięcym “Centrum Fantazji “. Wróciliśmy zadowoleni i pełni cudownych wspomnień i wrażeń. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki w galerii.

Dorota Łasicka, , Beata Paterek, Iwona Gamracka – Kaczor

Aktualności