Konkurs „Przedszkolaki świat sprzątają, do żółtego wyrzucają!”

W tym roku oddział przedszkolny bierze udział w programie „Działaj z ImPETem”. Od września przedszkolaki przeżywają przygodę z Mieciem i Impetem, którzy to prowadzą nas po fascynującym świecie ekologii i recyklingu.

Dzieci dzięki specjalnie przygotowanym zajęciom zapoznały się z tematyką dotyczącą segregacji śmieci, prawidłowym przygotowaniem odpadów do wyrzucenia oraz pojęciem recyklingu. W czasie trwania projektu obchodziliśmy również Dzień Bez Opakowań Foliowych.

Podsumowaniem naszych działań po wykonaniu wszystkich zadań założonego programu jest udział w konkursie „Przedszkolaki świat sprzątają, do żółtego wyrzucają”. Zadaniem konkursowym było stworzenie żółtego pojemnika. Na prace można głosować pod tym linkiem: kliknij tutaj w dniach od 1 marca do 3 kwietnia 2022 r. Aby nasza praca przeszła do kolejnego etapu musi zdobyć 100 głosów. Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie naszego działania poprzez oddawanie głosów na naszą pracę.

Patrycja Walec, Anna Machała